Kéretik elégetni! - bemutató a Spirit Színházban
Lanford Wilson: Kéretik elégetni!
Szereplők: Anna - Földesi Ági, Gere Dénes és Blahó Gergő
Rendező: Noé Viktor
A Spirit Színházban a neves amerikai drámaíró finom humorral átszőtt Kéretik elégetni című darabját láthatja a közönség.
Minden bizonnyal furcsa, kettős élményt nyújt ez az előadás, hiszen egyszerre felemelő és kiábrándító is. Tulajdonképpen tükröt mutat annak, amit a leginkább szeretnénk elrejteni magunk elől. Őszintének vélt hazugságok, elfogadásba bújt kirekesztés, hamis önigazolás, megszokásból működő szerelmek világa ez, olyanféle, mint amiben élünk.
Hogy kerül egy történetbe egy sikeres forgatókönyvíró, egy iszákos étteremvezető, egy magányos koreográfusnő, és egy szarkasztikus meleg marketinges? Nos... egy fiatal fiú meghal...valaki egy barátot,valaki egy testvért, valaki egy titkolt szerelmet, és valaki a támaszát veszíti el. De másképp nem találkoztak volna..., akiknek kellett.
"Ez nem opera. Ez az élet. Miért kell a szerelemnek mindig tragikusnak lennie? Ezt kéretik elégetni."
Bemutató: 2016. június 09. 19.30 óra;
Jegyvásárlás: 1023 Bp. Árpád fejedelem útja 3-4. titkarsag@spiritszinhaz.com